Manufacturing Engineer - Abu Dhabi, United Arab Emirates - Weatherford International Ltd.

    Default job background
    Description
    Nemzetköziháttérrel rendelkez barnamez sfémmegmunkáló partnerünkRAKTÁRVEZET csapattagját keresi, akitaktívan szeretnének bevonni araktárkiépítésébenés a raktáros kollégákkiválasztásábanis.

    Feladataidközöttlesznek:
    • Leltárönállólebonyolítása;
    • Szállításokel készítése,hozzátartozó dokumentumokelvégzése;
    • Újonnaninduló raktárkiépítése; raktároskollégák felvételénekelbírálása,
    • Raktárirendbiztosítása.
    Azálláshoz tartozóelvárások:
    • Érettségiés gyártásban szerzett vezet itapasztalat;
    • 3312,3324-es targoncás jogosítványés ne legyen probléma atargoncavezetéssem;
    • Légyterhelhet éscsapatjátékos.
    Amita cég kínálNeked:
    • Széleskörjuttatási csomag; átlagon felüliCafeteria és mozgóbér lehetsége;
    • Acég biztosítja abejárásod, sajátgépkocsi esetén üzemanyagtérítésre is biztosanszámíthatsz;
    • Hosszútávúmunkalehet ség stabil munkahelyiháttérrel.
    Egyébinformációk
    Mszakrend: 1 m szakos m szakrend H-P 8órában
    Lokáció:XV.kerület